Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Karaman Han Sigorta Acentesi Çekmeköy Motosiklet Kasko ve Tiny House Kasko

İletişim Bilgileri

+90 (555) 585-6034

GÜNGÖREN MAH. TURGUT ÖZAL CAD. İKBAN SK. NO 1-5 KAT 2 DAİRE 1 ÇEKMEKÖY İSTANBUL

Karaman Han Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

Tüm Hizmetlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Karaman Han Sigorta Acentesi: Çekmeköy'de Güvence ve Koruma İçin Motosiklet Kasko ve Tiny House Kasko Hizmetleri

Çekmeköy bölgesinde faaliyet gösteren Karaman Han Sigorta Acentesi, geniş hizmet yelpazesi ve uzman kadrosuyla müşterilerine sigorta alanında kapsamlı çözümler sunmaktadır. Özellikle motosiklet sahipleri ve tiny house (küçük ev) projeleri ile ilgilenenler için özel olarak tasarlanmış kasko hizmetleriyle dikkat çekiyor.

Motosiklet Kasko: Güvenli Sürüş, Sorunsuz Koruma

Motosiklet sahipleri için, Karaman Han Sigorta Acentesi özel motosiklet kasko hizmetleri sunmaktadır. Motosikletler, trafiğin hızlı ve hareketli olduğu koşullarda daha fazla riske maruz kaldığından, bu taşıma aracı için doğru sigorta seçimi hayati öneme sahiptir. Karaman Han Sigorta, müşterilerine geniş kapsamlı kasko poliçeleri sunarak, çeşitli risklere karşı güvence sağlamakta ve olası hasar durumlarında maddi kayıpları minimize etmeyi hedeflemektedir.

Tiny House & Kapsül Ev Kasko: Küçük Evler İçin Özel Koruma

Tiny house projeleri günümüzde popüler hale gelmiş, taşınabilir ve sürdürülebilir yaşam tarzını benimseyen birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Karaman Han Sigorta Acentesi, Çekmeköy'deki müşterilerine özel olarak tasarlanmış tiny house kasko hizmetleri sunarak, bu özel konutların çeşitli risklere karşı korunmasını sağlamaktadır. Yangın, hırsızlık, doğal afetler gibi olası durumlar için kapsamlı güvencelerle müşterilere huzur ve güven sağlamaktadır.

Karaman Han Sigorta Acentesi'nin Güçlü Yanları:

  1. Uzman Kadro: Karaman Han Sigorta Acentesi, deneyimli ve uzman bir kadro ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

  2. Geniş Kapsam: Motosiklet kasko ve tiny house kasko hizmetleri, geniş kapsam ve uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

  3. Müşteri Memnuniyeti: Karaman Han Sigorta Acentesi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, şeffaf iletişim ve hızlı çözümlerle müşterilerine güven vermektedir.

  4. Sürdürülebilirlik: Tiny house projeleri ile ilgilenen müşterilere, sürdürülebilir yaşamın önemine vurgu yaparak, çevre dostu sigorta seçenekleri sunmaktadır.

Çekmeköy'deki müşterileri için güvenilir ve özel sigorta çözümleri arayanlar, Karaman Han Sigorta Acentesi'nin kasko hizmetlerinden faydalanarak hem motosikletleri hem de tiny house projelerini güvence altına alabilirler.

 

Çekmeköy Motokasko

Çekmeköy Tiny House Kasko

Çekmeköy Kapsül Ev Kasko

Çekmeköy İşyeri Sigortası

Çekmeköy Sağlık Sigortası

Çekmeköy Konut Sigortası

Çekmeköy Zorunlu DASK Sigortası

Çekmeköy Seyahat Sağlık Sigortası

Çekmeköy Yangın Sigortası

Firma Yetkilisi : ORHAN CEM AKCAN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
Bulut bora aykan

Gerçekten ilgi alaka çok iyi ve güzeldi.çok detaylı bilgi verdiler teşekkürler karaman han :)

Esra

UZUN YILLARDIR ÇALIŞTIĞIM ACENTE İLGİLİ ALAKALI DONANIMLI HİÇBİR ACENTENİN SÖYLEMEDİĞİ DETAYLRI PAYLAŞARAK BİLGİ VE DONANIM KONUSUNDA KENDİNE HAYRAN BIRAKMIŞ BİR ŞİRKETTİR BÜTÜN SİGORTA İŞLERİMİZİ TİTİZLİKLE TAKİP ETMEKTEDİR ÖZELLİKLE CEM BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

ALİ

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

ALİ

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

AHMET

İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (555) 585-6034
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu