Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Özbey Yapı Elbistan İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmeti

İletişim Bilgileri

+90 (538) 834-9543

ELBİSTAN /KAHRAMANMARAŞ

Özbey Mimarlık-Mühendislik

Tüm Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz

Resim Galerisi

Hakkımızda

Elbistan, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan, tarih ve kültür zenginliğiyle ön plana çıkan bir ilçedir. Bu bölgede inşaat sektörü, sürekli gelişen bir yapıda olup, bu alanda faaliyet gösteren firmaların kalitesi ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. İşte bu noktada, Elbistan'da öne çıkan firmalardan biri olan Özbey Yapı, inşaat, mimarlık ve mühendislik alanlarında sağladığı hizmetlerle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Özbey Yapı, uzun yıllara dayanan deneyimiyle, Elbistan ve çevresindeki projelerde kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir kuruluştur. İnşaat sektöründe geniş bir yelpazede faaliyet gösteren firma, konut, ticari ve endüstriyel projelerde uzmanlaşmıştır. Yapılan her işte kaliteyi ön planda tutan Özbey Yapı, müşteri memnuniyetini sağlamak adına titizlikle çalışmaktadır.

Mimarlık alanında da etkileyici bir portföye sahip olan Özbey Yapı, modern tasarım anlayışıyla projelerini hayata geçirmekte ve müşterilerine estetik ve fonksiyonel mekanlar sunmaktadır. Mimari projelerde çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyen firma, modern teknolojileri ve malzemeleri kullanarak yenilikçi çözümler üretmektedir.

Özbey Yapı'nın mühendislik hizmetleri de sektördeki diğer firmalardan ayrılan bir özelliktir. Alanında uzman mühendis kadrosuyla, projelerin her aşamasında kaliteli ve güvenilir çözümler sunulmaktadır. Yapılan işlerde güvenlik ve dayanıklılık standartlarına büyük önem veren firma, mühendislik alanındaki tecrübesini her projeye yansıtmaktadır.

Elbistan ve çevresinde inşaat, mimarlık ve mühendislik hizmetlerinde kalite arayanlar için Özbey Yapı, güvenilir bir tercih olmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimi, uzman kadrosu ve titiz çalışma prensibiyle, firma bölgedeki önemli projelerde adını başarıyla duyurmuştur. Özbey Yapı, gelecekte de Elbistan'ın inşaat sektöründeki öncü firmalarından biri olarak varlığını sürdürecektir.

Elbistan İnşaat 

Elbistan Mimarlık

Elbistan Mühendislik

Elbistan Yapı Dekorasyon

Elbistan Yapı İnşaat

 

 

 

 

 

Firma Yetkilisi : RÜSTEM ÖZBEY

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
İbrahim Artaş

Hizmetten memnun kaldım çok iyi

İbrahim Doğan

Başarılı bir işletme

İbrahim Doğan

Gerçekten işin hakkını veren bir firma başarılarının devamını dilerim. Saygılar

Ramazan

İşini hakkıyla yapan, sağlam, güvenilir, işinde sonuna kadar ilgilenen yol gösteren,gözü kapalı güvenebileceğiniz mimarlık ve mühendisliktir.

Mehmet şahin

Burayı sizin de en iyi şekilde işlerinizin bitmesi için tavsiye ediyorum

MEHMET

Alanında en iyisi. Çok memnunuz.

AHMET

İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (538) 834-9543
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu