Özbey Mimarlık-Mühendislik

Elbistan, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan, tarih ve kültür zenginliğiyle ön plana çıkan bir ilçedir. Bu bölgede inşaat sektörü, sürekli gelişen bir yapıda olup, bu alanda faaliyet gösteren firmaların kalitesi ve güvenilirliği büyük önem taşımaktadır. İşte bu noktada, Elbistan'da öne çıkan firmalardan biri olan Özbey Yapı, inşaat, mimarlık ve mühendislik alanlarında sağladığı hizmetlerle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Özbey Yapı, uzun yıllara dayanan deneyimiyle, Elbistan ve çevresindeki projelerde kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir kuruluştur. İnşaat sektöründe geniş bir yelpazede faaliyet gösteren firma, konut, ticari ve endüstriyel projelerde uzmanlaşmıştır. Yapılan her işte kaliteyi ön planda tutan Özbey Yapı, müşteri memnuniyetini sağlamak adına titizlikle çalışmaktadır.

Mimarlık alanında da etkileyici bir portföye sahip olan Özbey Yapı, modern tasarım anlayışıyla projelerini hayata geçirmekte ve müşterilerine estetik ve fonksiyonel mekanlar sunmaktadır. Mimari projelerde çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyen firma, modern teknolojileri ve malzemeleri kullanarak yenilikçi çözümler üretmektedir.

Özbey Yapı'nın mühendislik hizmetleri de sektördeki diğer firmalardan ayrılan bir özelliktir. Alanında uzman mühendis kadrosuyla, projelerin her aşamasında kaliteli ve güvenilir çözümler sunulmaktadır. Yapılan işlerde güvenlik ve dayanıklılık standartlarına büyük önem veren firma, mühendislik alanındaki tecrübesini her projeye yansıtmaktadır.

Elbistan ve çevresinde inşaat, mimarlık ve mühendislik hizmetlerinde kalite arayanlar için Özbey Yapı, güvenilir bir tercih olmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimi, uzman kadrosu ve titiz çalışma prensibiyle, firma bölgedeki önemli projelerde adını başarıyla duyurmuştur. Özbey Yapı, gelecekte de Elbistan'ın inşaat sektöründeki öncü firmalarından biri olarak varlığını sürdürecektir.

Elbistan İnşaat 

Elbistan Mimarlık

Elbistan Mühendislik

Elbistan Yapı Dekorasyon

Elbistan Yapı İnşaat

 

 

 

 

 

tanitim resim

ÜRÜNLERİMİZ

galeri

MİMARİ FALİYETLER VE MİMAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

SİPARİŞ VER

RESİM GALERİSİ

galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - KAPALIYIZ

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: RÜSTEM ÖZBEY

Telefon

: +90 (538) 834-9543

Fax

: +90 (538) 834-9543

Cep Telefonu

: +90 (538) 834-9543

Cep Telefonu 2

: +90 (538) 834-9543

Adres

: ELBİSTAN /KAHRAMANMARAŞ

E-Mail

:

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!
back-to-top